Haritalara ve Navigasyon Cihazlarına Kayıt

İlanvitrini.com' a firmanızı ekleyerek harita hizmetlerinin tamamından faydalanabilirsiniz.

Sizde ilanvitrini.com' un "silver" veya "gold" paketlerinden birini satın alın potansiyel müşterileriniz tarafından anında bulunun.

Google Haritalara Kayıt

Google maps kayıt, yani Google harita kaydı ile Google haritalara mekan ekleme işleminiz gerçekleşmiş olur. Gerek bilgisayar ile gerekse mobil cihazlardan, Dünya'nın en büyük arama motoru, Google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olursunuz.

Yandex Navigasyona Kayıt

Cep telefonlarında ki Yandex navigasyon uygulamasına işyeri ekleme ile tüm iPhone (IOS) ve Android tabanlı cep telefonları ile Yandex Navigasyon uygulamasının bulunduğu akıllı cep telefonlarına kayıt olursunuz.

Apple, iPhone, iPad Haritalara Kayıt

Akıllı telefon kullanım oranlarına göre en çok kullanılan akıllı telefon olan iPhone ve diğer iOS lu cihazlarda bulunan Apple haritalara kayıt ile işletmenizi haritalara kayıt edebilir, tüm iPhone, iPad ve iOS kullanıcıları tarafından ulaşılabilirsiniz.

Yandex Haritalara Kayıt

Yandex haritalara işyeri ekleme ile Yandex Haritalar ve Yandex arama motoru servislerinde listelenir, Yandex üzerinden gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlar ile yapılan arama sonuçlarında çıkar, ön planda yer alırsınız.

Yelp Haritalara Kayıt

Yelp konum hizmetleri ile işletmenizi ilgili olduğu kategorilerde yüz binlerce potansiyel müşteriye ulaştırabilrisiniz. Bunun için yapmanız gereken Yelp haritalara kaydolmaktır.

Yelp konum servisi sayesinde Türkiye’nin hemen hemen her yerinde firmanız görüntülenecektir. İnternette eğer müşteriler sizin sattığınız ürün veya vermiş olduğunuz hizmet ile ilgili bir şey aratıyorlarsa sizin firmanız ile karşılaşacaklar ve sizin normal şartlarda fiziki olarak ulaşma imkanınız olmayan bu müşterilere kendinizi duyurmuş olacaksınız. Çok daha fazla görünür olacaksınız. Yelp konum hizmetleri ile müşterilerinizin ayağına gitmiş olacaksınız.

Cep Telefonu Haritalarına Kayıt

iPhone, Samsung, LG, Sony Xperia, HTC gibi birçok IOS, Android ve Microsoft işletim sistemine sahip akıllı cep telefonu haritalarına kayıt olun müşterileriniz tarafından anında bulunun.

Navigasyon Cihazlarına Kayıt

Firmanızın navigasyon kaydı ile müşterileriniz sizi elleri ile koymuş gibi bulurlar. Garmin, Next, Navitech, Piranha, Goldmaster, AselsanNet, Atlanta, Remco, Flyaudio, Necvox, Xetec, Harward, Kamosonic, Cyclon, Royaltek, Telefunken, GpsTurk, Mobesenavi navigasyon cihazlarına kayıt olun.